POZOR

Strahovské fitko je již historie. Již brzy Vás rádi přivítáme v našem novém fitku ve Velkých Přílepech (roh ulic Peškova a Oldřicha Nového na "kulaťáčku"), o datu otevření Vás budeme informovat na těchto stránkách a na facebooku. Snažíme se, abyste i v Přílepech vnímali naší snahu Vám nabídnout vymazlené fitko, kde je radost cvičit.

Our new fitness in Velké Přílepy should be ready by the end of January. We will inform you about its opening here and on facebook. Hope you will find a pleasant place for enhancing your bodies and improving your mood. Looking forward to seeing you soon.

Pro dodatečné informace volejte/for details call: 602217806

Fitness

Koncept fitcentra

Naším cílem je především upevňování fyzického i psychického zdraví klientů prostřednictvím vhodného silového cvičení, strečinku a kardia. Klientům, kteří s posilováním začínají a chtějí se vyvarovat obvyklých chyb, nabízíme individuální tréninkovou podporu a rovněž výživové poradenství. Jsme připraveni poskytnout profesionální služby cvičencům s různými cíli zaměřenými ať na formování postavy nebo svalovou regeneraci.

Sestavujeme tréninkové plány, u kterých dbáme na vhodnost cviků a používaných zátěží vzhledem k úrovni fyzické kondice a případných zdravotních omezení jednotlivých klientů. V našem fitness si dobře zacvičí nejen lidé, kteří mají posilování jako hlavní sport, ale i ti, kteří nalezli v posilování vhodný doplněk pro zcela jinou sportovní činnost. Například fotbalisté vyhledávají naše fitness kvůli zlepšení svého nákopu, stability těla při soubojích nebo zvýšení rychlosti.

V našem fitness vám dopřejeme rovněž posezení u dobré kávy, čaje nebo lahodného proteinového nápoje. Rádi vám též nabídneme vhodné doplňky stravy jako kloubní přípravky, minerály, vitamíny a další.

Technické vybavení fitcentra

Fitness je vybavené téměř novými stroji a dalším zařízením řady Exclusive od českého výrobce VITA metal sport, s.r.o., jehož jsme zároveň referenčním fitcentrem. Na ploše zhruba 100m čtverečních najdete 24 cvičebních míst, které vám umožní kvalitní procvičení všech svalových partií i oběhového systému.

Při výběru zařízení jsme dbali nejen na možnost komplexního procvičení vybrané svalové partie, ale i na maximální bezpečnost cvičení pro vaše zdraví. Například klasický dřepový stojan u nás nenajdete z důvodu častých zranění bederní části páteře při nesprávném provedení dřepu s velkou nakládací činkou (špatný způsob provedení dřepu, příliš vysoká zátěž). Na druhou stranu nohy u nás velmi kvalitně a bezpečně procvičíte na horizontálním leg-pressu, předkopávání, zakopávání, snožování/roznožování, multipressu, lýtkostroji a v neposlední řadě na stroji Arc Trainer 770AT od americké firmy Cybex. Tento stroj byl vyvinutý zejména pro účely posílení spodní části těla a kardio systému pro běžné klienty i profesionální sportovce, kteří se vrací ke sportu po různých zraněních, protože je šetrný ke kloubům dolních končetin a zároveň na něm lze dosáhnout značný pracovní výkon odpovídající pracovnímu výkonu při klasických těžkých dřepech (až 900W).

Dalšími příklady, kdy jsme při výběru zařízení velmi dbali na zdravotní prospěšnost a bezpečí klientů, jsou multipress s protizávažím a shybový stroj s dopomocným systémem, které umožní správné cvičení i méně zdatným klientům a zvláště ženám. Ve fitness najdete i klasické tatami a kvalitní podložky na strečink, spinningová kola a běhací pás Alpinning s nastavitelným sklonem pásu, který vás nebude vozit, ale na kterém je třeba skutečně makat :-)

Kde nás najdete?

Gym&Cafe - fitness
Oldřicha Nového 836 (u kulaťáčku)
252 64 Velké Přílepy

Tel.: +420 602 217 806
E-mail: info@gymcafe.cz
GPS: 50.159422, 14.317000

Provozní doba:

PO-PÁ 8.00 - 12.30, 14.00 - 20.30
SO, NE pouze objednané skupiny nebo cvičení s trenérem