POZOR

Od pondělí 31.10. přecházíme na novou provozní dobu:
Please, be informed of our new working hours: 

Pondělí až pátek: 13:30 až 20:00 (Monday to Friday: 1:30pm till 8pm)
Sobota: 9:00 až 18:00 (Saturday 9am till 6pm)
Neděle: zavřeno (Sunday closed)

Dovolujeme si vás rovněž informovat, že budeme mít zavřeno v pátek 28.10. a v sobotu 29.10.
ALSO, please be informed that we will be closed on Friday 28.10. and Saturday 29.10.
Děkujeme za pochopení. Thank you for understanding.

Fitness

Koncept fitcentra

Naším cílem ve fitcentru je upevňování zdraví klientů prostřednictvím správného silového cvičení podpořeného vhodnou aerobní zátěží před i po tréninku. Své klienty, kteří s posilováním začínají, učíme cvičit (v rámci vstupného). Pokročilé klienty při cvičení hlídáme a zakročujeme, pokud dělají něco špatně. Při sestavení tréninkových plánů dbáme na vhodnost cviků a používaných zátěží vzhledem k úrovni fyzické kondice a případných zdravotních omezení jednotlivých klientů. Jako tým máme nejen trenérské zkušenosti, ale uplatňujeme i znalosti a dovednosti z příbuzných oborů, jako jsou fyzioterapeutie nebo tělovýchovné lékařství.

Fitness bar

Naši klienti mají možnost se na trénink v posilovně naladit a po tréninku si odpočinout v příjemném prostředí fitness baru, který si naši klienti užívají stejně jako posilovnu. Rádi vám též poradíme s jídelníčkem a nabídneme vhodné doplňky stravy zejména pro zdraví vašich kloubů Barny´s - všechny nabízené přípravky a jejich ceny najdete zde. Rovněž u nás můžete koupit kvalitní minerály, vitamíny a jiné doplňky výživy značky MedPharma. A protože máme rádi med a věříme v jeho pozitivní účinky na sportovní výkon i kvalitu regenerace, tak nabízíme i vybrané medové výrobky české společnosti Včelpo.

Gym&Cafe – fitness Strahov najdete v Praze 6, Vaníčkova 2b (velký stadion Strahov naproti strahovským kolejím), kde sdílíme prostory se zavedeným squashcentrem. Parkování v bezprostředním sousedství objektu je bezproblémové. Své služby rádi poskytneme i anglicky hovořícím klientům.

Technické vybavení fitcentra

Fitness je vybavené novými stroji a dalším zařízením (lavice, činky, osy) řady Exclusive od českého výrobce VITA metal sport, s.r.o., jehož jsme zároveň pražským obchodním zastoupením a referenčním fitcentrem. Na ploše zhruba 30 m x 5 m najdete 28 cvičebních míst, které vám umožní kvalitní procvičení všech svalových partií i oběhového systému.

Při výběru zařízení jsme dbali nejen na možnost komplexního procvičení vybrané svalové partie, ale i na maximální bezpečnost cvičení pro vaše zdraví. Například klasický dřepový stojan u nás nenajdete z důvodu častých zranění bederní části páteře při nesprávném provedení dřepu s velkou nakládací činkou (špatný způsob provedení dřepu, příliš vysoká zátěž). Na druhou stranu nohy u nás velmi kvalitně a bezpečně procvičíte na horizontálním leg- pressu, hacken-dřepovém stroji, předkopávání, zakopávání, snožování/roznožování, multipressu, lýtkostroji a v neposlední řadě na stroji Arc Trainer 770AT od americké firmy Cybex. Tento stroj byl vyvinutý zejména pro účely posílení spodní části těla a kardio systému pro běžné klienty i profesionální sportovce, kteří se vrací ke sportu po různých zraněních, protože je šetrný ke kloubům dolních končetin a zároveň na něm lze dosáhnout značný pracovní výkon odpovídající pracovnímu výkonu při klasických těžkých dřepech (až 900 W).

Dalšími příklady, kdy jsme při výběru zařízení velmi dbali na zdravotní prospěšnost a bezpečí klientů, jsou multipress a shybový stroj s protizávažími, které umožní správné cvičení i začínajícím klientům a zvláště ženám. Ve fitness najdete i klasické tatami a kvalitní podložky na strečink, spinningová kola a běhací pás Alpinning s nastavitelným sklonem pásu, který vás nebude vozit, ale na kterém je třeba skutečně makat :-)

Kde nás najdete?

Gym&Cafe - fitness Strahov
Vaníčkova 2b, 160 17 Praha 6
(Velký stadion Strahov)

Tel.: +420 602 217 806
E-mail: info@gymcafe.cz
GPS: 50°04'52.2"N 14°23'23.1"E

Provozní doba:

PO-PÁ 8.00 - 20.00
SO 9.00 - 18.00
NE zavřeno