POZOR

Od pondělí 29.8. přecházíme na novou provozní dobu:
Please, be informed of our new working hours: 

Pondělí až pátek: 8:00 až 20:00 (Monday to Friday: 8am till 8pm)
Sobota: 9:00 až 18:00 (Saturday 9am till 6pm)
Neděle: zavřeno (Sunday closed)

Fitness

Koncept fitcentra

Naším cílem ve fitcentru je upevňování zdraví klientů prostřednictvím správného silového cvičení podpořeného vhodnou aerobní zátěží před i po tréninku. Své klienty, kteří s posilováním začínají, učíme cvičit (v rámci vstupného). Pokročilé klienty při cvičení hlídáme a zakročujeme, pokud dělají něco špatně. Při sestavení tréninkových plánů dbáme na vhodnost cviků a používaných zátěží vzhledem k úrovni fyzické kondice a případných zdravotních omezení jednotlivých klientů. Jako tým máme nejen trenérské zkušenosti, ale uplatňujeme i znalosti a dovednosti z příbuzných oborů, jako jsou fyzioterapeutie nebo tělovýchovné lékařství.

Fitness bar

Naši klienti mají možnost se na trénink v posilovně naladit a po tréninku si odpočinout v příjemném prostředí fitness baru, který si naši klienti užívají stejně jako posilovnu. Rádi vám též poradíme s jídelníčkem a nabídneme vhodné doplňky stravy zejména pro zdraví vašich kloubů Barny´s - všechny nabízené přípravky a jejich ceny najdete zde. Rovněž u nás můžete koupit kvalitní minerály, vitamíny a jiné doplňky výživy značky MedPharma. A protože máme rádi med a věříme v jeho pozitivní účinky na sportovní výkon i kvalitu regenerace, tak nabízíme i vybrané medové výrobky české společnosti Včelpo.

Gym&Cafe – fitness Strahov najdete v Praze 6, Vaníčkova 2b (velký stadion Strahov naproti strahovským kolejím), kde sdílíme prostory se zavedeným squashcentrem. Parkování v bezprostředním sousedství objektu je bezproblémové. Své služby rádi poskytneme i anglicky hovořícím klientům.

Technické vybavení fitcentra

Fitness je vybavené novými stroji a dalším zařízením (lavice, činky, osy) řady Exclusive od českého výrobce VITA metal sport, s.r.o., jehož jsme zároveň pražským obchodním zastoupením a referenčním fitcentrem. Na ploše zhruba 30 m x 5 m najdete 28 cvičebních míst, které vám umožní kvalitní procvičení všech svalových partií i oběhového systému.

Při výběru zařízení jsme dbali nejen na možnost komplexního procvičení vybrané svalové partie, ale i na maximální bezpečnost cvičení pro vaše zdraví. Například klasický dřepový stojan u nás nenajdete z důvodu častých zranění bederní části páteře při nesprávném provedení dřepu s velkou nakládací činkou (špatný způsob provedení dřepu, příliš vysoká zátěž). Na druhou stranu nohy u nás velmi kvalitně a bezpečně procvičíte na horizontálním leg- pressu, hacken-dřepovém stroji, předkopávání, zakopávání, snožování/roznožování, multipressu, lýtkostroji a v neposlední řadě na stroji Arc Trainer 770AT od americké firmy Cybex. Tento stroj byl vyvinutý zejména pro účely posílení spodní části těla a kardio systému pro běžné klienty i profesionální sportovce, kteří se vrací ke sportu po různých zraněních, protože je šetrný ke kloubům dolních končetin a zároveň na něm lze dosáhnout značný pracovní výkon odpovídající pracovnímu výkonu při klasických těžkých dřepech (až 900 W).

Dalšími příklady, kdy jsme při výběru zařízení velmi dbali na zdravotní prospěšnost a bezpečí klientů, jsou multipress a shybový stroj s protizávažími, které umožní správné cvičení i začínajícím klientům a zvláště ženám. Ve fitness najdete i klasické tatami a kvalitní podložky na strečink, spinningová kola a běhací pás Alpinning s nastavitelným sklonem pásu, který vás nebude vozit, ale na kterém je třeba skutečně makat :-)

Kde nás najdete?

Gym&Cafe - fitness Strahov
Vaníčkova 2b, 160 17 Praha 6
(Velký stadion Strahov)

Tel.: +420 602 217 806
E-mail: info@gymcafe.cz
GPS: 50°04'52.2"N 14°23'23.1"E

Provozní doba:

PO-PÁ 8.00 - 20.00
SO 9.00 - 18.00
NE zavřeno